Vitamizu to spełnione marzenie grupy ludzi,
którzy odważyli się pójść pod prąd.

Wyobraź sobie, że pewnego dnia bierzesz swoje marzenie w garść, nadajesz mu formę i zaczynasz je realizować. Jesteś, jak gaucho, kowboj z Ameryki Południowej, ciągle w ruchu, zwykle w biegu, by nocą odpocząć pod gołym niebem wolny i spokojny. Co Cię nakręca? Co daje Ci powera?

W przerwie między urealnieniem marzenia popijasz pobudzający napój z yerba mate, którego skład i smak opracowałeś do perfekcji. Każda receptura powstaje, dzięki Twoim pomysłom, a produkcja odbywa się pod Twoim czujnym okiem. W Vitamizu żyjemy w zgodzie z Matką Naturą, szanujemy świat zwierząt, dlatego nasze napoje są w 100% wegańskie i nie zawierają konserwantów. Inspiruje nas prostota, harmonia, równowaga i to, co nieoczywiste. Do działania motywują nas szczęśliwi ludzie, którzy są pozytywnie zakręceni, pełni pasji i zajawek, dla których bycie wolnymi i prawdziwymi jest ważniejsze od stania się jednymi z wielu.

 

Znakiem Vitamizu jest tukan. Dlaczego on?

To proste, pochodzi z Ameryki Południowej tak, jak nasza ulubiona yerba mate i nie da się go przegapić. Ten uroczy skrzydlaty przyjaciel to symbol radości, szczęścia i koloru, który wyróżnia go z otaczającej i pospolitej zieleni.

Think different, drink different!

Daj się zauważyć. Dołącz do społeczności ludzi #Vitamizu i wbij się do nas ze swoim marzeniem!

Kto wie, może tym razem uda się je spełnić.

Saúde!

Napisz do nas

    IMIĘ *
    E-MAIL *
    WIADOMOŚĆ *

    odwiedź nasz sklep