MIZU MATCHA YUZU

Naturalna energia pochodząca z matchy oraz yerba mate, inspirujący cytrusowy smak i 100% wegańska wersja napoju z historią zza Wielkiego Muru Chińskiego i wysp Japonii, byś mógł się w niej rozsmakować i zapamiętać jej azjatycki smak na długo. W lekko gazowanym napoju Mizu Matcha Yuzu stworzonym na bazie ekstraktu matcha prosto z orientalnej Japonii, z naturalną kofeiną z mate znajdziesz nie tylko pełnię smaku, ale wspomnienia o buddyjskich mnichach z Kraju Kwitnącej Wiśni, którzy cenili spokój, czystość, szacunek i harmonię.

Skosztuj słynnej matchy, sproszkowanej zielonej herbaty i poczuj klimat rytuału picia herbaty, którą w Mizu Matcha łączymy z nowoczesnością w jasnozielonej puszce. Mizu Matcha doda Ci energii oraz popchnie do działania, a także oczyści Cię i wzmocni, żebyś był gotowy na każde wyzwanie, które zechcesz podjąć! Poczuj smak orzeźwienia pochodzącego z owocu yuzu, utrzymującej się goryczki oraz bliski naturze smak japońskiej zielonej herbaty.

Think different, drink different!


MizuMate
MizuMate
MizuMate

mizu mate classic

Naturalna energia, inspirujący smak i 100% wegańska odsłona napoju z historią prosto ze słonecznego Rio Grande, która nie potrzebuje cukru, byś mógł się w niej rozsmakować i zapamiętać jej smak na długo. W lekko gazowanym napoju Mizu Mate Classic stworzonym na bazie ekstraktu yerba mate prosto z tropikalnej Brazylii, z naturalną kofeiną z mate znajdziesz nie tylko pełnię smaku, ale wspomnienia o gauchos, kowbojach Ameryki Południowej, którzy cenili wolność, naturę i wspólnotę.

Skosztuj słynnego chimarrão, naparu przyrządzonego z ostrokrzewu paragwajskiego i poczuj klimat przyjacielskiej relacji i tradycji, którą w Mizu Mate łączymy z nowoczesnością w złotej puszce z tukanem. Yerba mate doda Ci energii, pobudzi i zmotywuje do działania, a także oczyści Cię i wzmocni, żebyś był gotowy na każde wyzwanie, które zechcesz podjąć! Poczuj smak orzeźwienia, utrzymującej się goryczki oraz bliski naturze smak pylastej brazylijskiej ervy mate.

MIZU MATE GRAPEFRUIT

Naturalna energia, inspirujący smak i 100% wegańska odsłona napoju z historią prosto ze słonecznego Rio Grande, która nie potrzebuje cukru, byś mógł się w niej rozsmakować i zapamiętać jej smak na długo. W lekko gazowanym napoju Mizu Mate Grapefruit stworzonym na bazie ekstraktu yerba mate prosto z tropikalnej Brazylii, z naturalną kofeiną z mate i naturalnym aromatem grapefruita znajdziesz nie tylko pełnię smaku, ale wspomnienia o gauchos, kowbojach Ameryki Południowej, którzy cenili wolność, naturę i wspólnotę.

Skosztuj słynnego chimarrão, czyli naparu przyrządzonego z ostrokrzewu paragwajskiego i poczuj klimat przyjacielskiej relacji i tradycji, którą w Mizu Mate łączymy z nowoczesnością w pomarańczowej puszce z tukanem. Grapefruit nazywany rajskim cytrusem z nutką goryczki orzeźwi i ugasi Twoje pragnienie, a yerba mate doda Ci energii, pobudzi i zmotywuje do działania, żebyś był gotowy na każde wyzwanie, które zechcesz podjąć!

MIZU MATE MANGO ZERO SUGAR

Naturalna energia, inspirujący smak i 100% wegańska odsłona napoju z historią prosto ze słonecznego Rio Grande, która nie potrzebuje cukru, byś mógł się w niej rozsmakować i zapamiętać jej smak na długo. W lekko gazowanym napoju Mizu Mate Mango stworzonym na bazie ekstraktu yerba mate prosto z tropikalnej Brazylii, z naturalną kofeiną z mate i naturalnym aromatem mango znajdziesz nie tylko pełnię smaku, ale wspomnienia o gauchos, kowbojach Ameryki Południowej, którzy cenili wolność, naturę i wspólnotę.

Skosztuj słynnego chimarrão, czyli naparu przyrządzonego z ostrokrzewu paragwajskiego i poczuj klimat przyjacielskiej relacji i tradycji, którą w Mizu Mate łączymy z nowoczesnością w czerwonej puszce z tukanem. Mango to egzotyczny owoc o delikatnym zapachu, nazywany również “owocem młodości” dodaje wyjątkowej słodyczy, a yerba mate doda Ci energii, pobudzi i zmotywuje do działania, żebyś był gotowy na każde wyzwanie, które zechcesz podjąć! Teraz napój dostępny w wersji bez dodatku cukru.

Think different, drink different!


UrbanDrinks
UrbanDrinks

VEGAN COLA

Niepowtarzalny smak coli z naturalną kofeiną z zielonych ziaren kawy z domieszką stewii dla zaspokojenia apetytu prawdziwych smakoszy i miłośników słodkiego podniebienia. Naturalny napój, trzymający się z daleka od niezdrowych cukrów i konserwantów i w 100% wegański, co potwierdza Znak V, certyfikat przyznany przez Fundację Viva! Vegan Cola dobrze czuje się w towarzystwie ludzi wolnych, którzy przedkładają łono natury nad miejski zgiełk i industrialny chaos.

Chętnie przyłączy się do osób, ceniących aktywny wypoczynek, kochających naturę, dbających o ochronę środowiska i broniących praw zwierząt. Polecana jest także tym, którzy poszukują inspiracji, nowych wrażeń smakowych i chcą skosztować coli w naturalnym, europejskim wydaniu.

VEGAN COLA ZERO

Niepowtarzalny smak coli z naturalną kofeiną z zielonych ziaren kawy bez dodatku cukru. Wegański napój, który posiada Znak V, certyfikat Fundacji Viva!. Vegan Cola trzyma się z daleka od aspartamu i konserwantów. Dobrze czuje się w towarzystwie ludzi wolnych, którzy przedkładają łono natury nad miejski zgiełk i industrialny chaos.

Chętnie przyłączy się do osób, ceniących aktywny wypoczynek, kochających naturę, dbających o ochronę środowiska i broniących praw zwierząt. Polecana jest także tym, którzy poszukują inspiracji, nowych wrażeń smakowych i chcą skosztować coli w naturalnym, bezcukrowym wydaniu.

Think different, drink different!


HEMP ENERGY DRINK


Otwórz się na nowe doznania, poczuj smak, jakiego nie poznałeś nigdy wcześniej. Gazowany napój energetyczny o smaku konopi (Cannabis sativa L.) zabierze Cię w świat przyjemnych doznań i wrażeń, a także dodatkowej dawki energii po ciężkim dniu pełnym wyzwań.

Ciekawy, inspirujący, wymykający się tradycyjnym wyobrażeniom smak przeniesie Cię daleko, daleko stąd w odprężającą krainę ukojenia i uzdrawiającej bliskości natury.

Think different, drink different!

Napisz do nas

    IMIĘ *

    E-MAIL *

    WIADOMOŚĆ *

    odwiedź nasz sklep